FacebookMySpace TwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Od oficiálneho uvedenia zariadenia HTC VIVE rebrandovala zariadenia VR VIVE Focus Plus pre korporácie, ktoré majú na prvom mieste rôzne funkcie pre korporácie a ich zamestnancov.

Inovatívne schopnosti, ktoré boli začlenené do VIVE Focus Plus, predstavujú prevádzkové a bezpečnostné výzvy pre spoločnosti po celom svete a zvyšujú povedomie o praktických, bezpečných a náročných riešeniach. Ako súčasť riešenia správy zariadení ponúkaného spoločnosťami VMware a MobileIron budú môcť obchodní lídri vzdialene spravovať aplikácie a digitálne zariadenia online v reálnom čase.

Nedávno viceprezident spoločnosti VMware hovoril o všetkých výhodách vývoja, ktoré budú pre spoločnosti najužitočnejšie.

Vyjadril veľkú spokojnosť a potešenie z príležitosti spolupracovať so spoločnosťou HTC na vývoji ideálneho produktu s úplnou správou softvéru na riešenie problémov so systémovým softvérom. Vďaka vysoko kvalitnej práci konzoly (UEM) nebudú mať spotrebitelia problémy s inštaláciou a konfiguráciou zariadení. Používatelia budú môcť zamestnancom poskytnúť pohlcujúcu virtuálnu realitu s plným efektom prítomnosti. Vďaka kvalitnému dizajnu zásad ochrany osobných údajov nie je dôvod na obavy zo zverejnenia osobných údajov.

Vstavaná VPN Spoločnosť HTC VIVE dnes oznámila, že nové funkcie ovládania zariadenia umožňujú používateľom pripojiť sa k kancelárskej sieti pomocou zabudovaného riešenia zariadenia. 

Dan O'Brien podáva jasné vysvetlenie, prečo presne prišli s implementáciou VPN do svojich zariadení na trhu s virtuálnou realitou. Tvrdí, že vývojári vychádzali zo základných potrieb a želaní kupujúcich. Spoločnosť vidiac veľký dopyt vo všetkých krajinách sa rozhodla ísť práve touto cestou, aby produkty pre virtuálnu realitu vyvinuli svoj produkt. 

VIVE Focus Plus dostal zásadné aktualizácie svojej SDK s novými API odtlačkov prstov, priechodom, flexibilitou atď. Tento produkt sa môže skutočne stať skutočným prielomom vo svete inovatívnych technológií a rozvinúť svet vnútornej reality ku kolosálnemu úspechu.