FacebookMySpace TwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Investori majú rovnaký hlavný počiatočný kapitál. Celé jedno VR Studio získalo 11 miliónov dolárov pre 4 000 vývojárov, čo viedlo k vyspelejšiemu operačnému systému. Všetky tieto peniaze pomôžu klientom propagovať virtuálnu realitu spoznávaním ich potomkov nasledujúcej generácie gadgetov.

Počas šírenia koronavírusu začala spoločnosť venovať väčšiu pozornosť technologickým produktom VR. Nakoniec, ľudia zostali doma a robili všetky činnosti na diaľku, preto sa rozhodli pre inovatívne technológie. Začali viac experimentovať a kupovať rôzne vychytávky, aby si zjednodušili život v takom náročnom období. Spoločnosť teda z toho všetkého významne profitovala. Do tohto leta plánuje šéf spoločnosti získať 15 miliónov dolárov.

Začiatkom roka 2016 bol vývoj technológie VR veľmi pomalý. Aby sa táto situácia zmenila, spoločnosť Virtuix začala do života ľudí zavádzať bežecké pásy Omni Arena, umiestňovali ich do parkov a virtuálnych centier. S príchodom covidia a obmedzeniami, ktoré nasledovali, bolo treba všetko modernizovať. Spoločnosť Virtuix Corporation sa začala zameriavať na domáce gadgety a služby virtuálnej reality. Bol predstavený úplne nový bežecký pás Omni One prispôsobený pre domácnosť.

Pre spoločnosť nebolo ľahké radikálne zmeniť svoje plány a naštartovať nový vývoj. Podľa riaditeľa spoločnosti sa ale inšpirovali aktívnym vývojom VR a jeho dopytom na trhu. Vývojári mali dostatok času na vytvorenie dokonalého produktu, ktorý uspokojí všetky potreby spotrebiteľov.

Spravidla je pri použití systémov VR s bežnou náhlavnou súpravou nemožné sa pohybovať, ale bežecký pás Virtuix vám umožní pohybovať sa ľubovoľným smerom. Používatelia budú môcť nielen vidieť pohyb a zmenu obrazu, ale aj cítiť všetko na fyzickej úrovni. Ak chcete kráčať v oblasti VR, budete musieť kráčať nohami v skutočnom svete.

V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi tratí je aktualizovaná verzia ľahšia a zaberá menej miesta. Je kompaktný a nevyžaduje veľké úsilie na zloženie alebo presun. Vďaka tomu budú môcť používatelia ľahko vykonávať všetky pohyby a cvičenia.

Vývoj Omni One je skutočne jedinečný a predstavuje systém, ktorý bude prínosom aj zábavou. Predáva sa už so samostatnou náhlavnou súpravou VR, nepotrebuje počítač ani káble, funguje ihneď po vybalení z krabice. Získate pohodlnú a maximálne zjednodušenú interakciu.

Hlavný vývojár produktov začal o projekte uvažovať ešte v roku 2010 a v roku 2013 už bola zaregistrovaná spoločnosť na výrobu VR stôp a ďalších systémov. Spoločnosť vlastní celkovo 14 vývojových patentov. Vďaka vplyvným investorom má spoločnosť 30 miliónov dolárov.

Spoločnosť uskutočnila 2 milióny prezentácií, spoločnosť Omni bola uvedená vo filmoch a je silne inzerovaná v médiách.

Investície do súkromného kapitálu, ktoré spravuje SEC, umožňujú súkromným spoločnostiam predávať ich verejnosti. Vertix Reg umožňuje komukoľvek investovať do spoločnosti Vertix a nakupovať akcie spoločnosti. Minimálna výška investície je 1 000 dolárov. Investori získajú pri nákupe technológie dobrú zľavu 20% (asi 400 400 dolárov).

Predpokladá sa, že v blízkej dobe bude systém schopný používať 30 hier, ktoré vyvíja samotná spoločnosť a ďalšie značky. To všetko na jediný účel plánuje spoločnosť účtovať za Omni One 1995 dolárov.