FacebookMySpace TwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Prvý medzinárodný trh pre spoločnosti zaoberajúce sa autonómnymi vozidlami GM Cruz spustí v Dubaji prvú medzinárodnú službu viacerých taxíkov. Spoločnosť začne testovať svoje vozidlá vo Veľkej Británii v roku 2023 a plánuje čoskoro spustiť komerčnú uvítaciu službu, hoci presný dátum ešte nie je určený.

Pokiaľ ide o osobnú dopravu, automobil bude využívať pôvodný automatický pickup, ktorý bol prvýkrát uvedený na trh v roku 2019. Spoločnosť nemieni používať Chevrolet, ktorý sa v súčasnosti v Amerike používa ako súčasť testovacieho vozidla.

Originál bol navrhnutý ako bežné vozidlo a jeho ovládacie prvky v raných fázach výroby nesúviseli s ľudskými pohybmi, ako sú napríklad volant alebo kolesá. Plavba plánuje do roku 2030 rozšírenie Dubaja na 4 000 vozidiel.

Spoločnosť pokračuje v poslaní transformovať San Francisco na najväčší trh komerčných taxislužieb. Spoločnosť plánuje spustiť službu domáceho podnikania v roku 2019.

Výletná loď bude postavená vo veľkej konzervárni GMO Detroit-Trump v roku 2022. V reakcii na negatívny vplyv koronavírusu na vozidlá partnerov spoločnosť predstavila sériu bezpečnostných programov určených na udržanie sociálnej vzdialenosti pod kontrolou, voľný pohyb a prísť na čas.

Každý vie, že Cruise je jedným z najlepších výrobcov automobilov na svete. Za posledné roky spoločnosť získala viac ako 9,25 miliárd dolárov od významných investorov ako GM, Microsoft a mnohých ďalších. Súčasné náklady na dopravu sú 30 miliárd dolárov.

Dubaj samozrejme môže byť dokonalým cieľom úplne nezávislej výletnej lode. Do roku 2030 plánujú vládne plavby využívať ako súčasť cestovania autonómne vozidlá. Dubaj tiež vyzval niekoľko mestských mobilných spoločností, aby otestovali prevádzku elektrických vozidiel.