FacebookMySpace TwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Medzinárodne uznávaná korporácia oznámila vydanie ultra efektívneho a ultra efektívneho priemyselného tabletu koncom jari 2021. Jeho pracovný názov je AIM-75S.

A možno ho právom označiť za najlepšie zariadenie pre priemyselný sektor. Vďaka vysokej odolnosti voči rôznym teplotným podmienkam a schopnosti pracovať v extrémnych situáciách sa tablet etabloval ako spoľahlivý pomocník pri práci. Jeho OS je Android 10. Dnes je to jeden z najlepších programov, ktorý dokáže spracovávať informácie čo najrýchlejšie. Je to čo najbezpečnejšie a má niekoľko aktualizovaných rozhraní.

Najnovší tablet, ktorý spoločnosť predstavila, je dokonale synchronizovaný s Google, konkrétne s jeho aplikáciami a službami. Tento modul gadget bol plne testovaný a testovaný v 7 etapách. Celkovo bolo vykonaných viac ako 2 milióny kontrol, čo pomohlo doladiť jeho funkčnosť. Jeho majitelia môžu ľahko používať akékoľvek aplikácie a všetky dostupné služby. Tablet tiež dokáže pokryť pomerne ľahké menu súborom potrebných programov.

Tento produkt je duchovným dieťaťom spoločnosti, pri vývoji ktorej začala interagovať so spoločnosťou Qualcomm. Táto spoločnosť je známa vývojom najvýkonnejších procesorov a zabezpečeného softvéru. Výkonný a produktívny tablet s týmto vysokým výkonom môže dramaticky urýchliť pracovné postupy a zaistiť spoľahlivosť. Veľkosť tabletu je 8 palcov. Medzi jeho odborné znalosti patrí medicína, predaj a smerovanie. Vďaka tomuto vývoju budú spoločnosti schopné znížiť náklady a náklady na elimináciu chýb, ktoré robia bežní pracovníci, pretože je vybavená špeciálnou čítačkou čiarových kódov, ktorá dokáže vypočítať a zhromaždiť všetky potrebné informácie, ktoré budú užitočné pre bezchybnú výrobu. Celkovo môže zariadenie pracovať nepretržite počas 12-hodinovej zmeny. A aby proces práce prebiehal bez prerušenia, vývojári umožnili k nemu pripojiť bezdrôtové nabíjanie. Týmto spôsobom môžu spoločnosti významne obmedziť prestoje a recykláciu.

Je to AIM-75S, ktorý opäť ukazuje, že spoločnosť v novom vývoji nezaostáva za konkurenciou a je lídrom v tejto oblasti. Práve tento tablet má všetky tie vlastnosti a schopnosti, ktoré zatiaľ nie sú k dispozícii v iných modeloch a iných spoločnostiach. Vývojári poskytujú 100% záruku, že modul gadget bude fungovať hladko a iba v prospech používateľov. Všetko úsilie bude smerovať k zlepšeniu kvality práce a produktivity.

Tento modul gadget bude schopný zostať bezpečný a zdravý aj po páde z výšky 1,20 metra, pretože je vybavený inovatívnym stupňom ochrany. Dá sa kúpiť s príslušenstvom. Patria sem rozširovacie moduly, dokovacie stanice, slúchadlá a ďalšie. Toto príslušenstvo a doplnky vám pomôžu perfektne prispôsobiť váš tablet pre každého zákazníka. Bude schopný vykonávať presne také funkcie, aké potrebujete.