FacebookMySpace TwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

Pandémia úplne zmenila náš život. Mení sa priestor celého nášho života, komunikácia medzi nami. Minimalizácia kontaktu medzi ľuďmi nestačí na ochranu a videokomunikácia nie je vhodná na úplnú a efektívnu komunikáciu s tupými slovami. Vo výsledku sa ukázalo, že tie systémy a aplikácie, ktoré sa používali iba na dôležitú prácu, vstúpili do nášho každodenného života. Rozvoj technológií sa vďaka pandémii zrýchlil a položil základ budúcemu pokroku, vrátane čoraz väčšieho využívania nástrojov na učenie a voľný čas v reálnom čase.

 Virtuálna realita 2021

 Zdieľanie používateľov v reálnom čase. V roku 2021 bude táto funkcia čoraz viac fragmentovaná a plne rozvinutá. Priaznivci virtuálnych svetov poukazujú na to, že ich počítač je kritický a že je potrebné napumpovať všetky ich vychytávky a kúpiť potrebné zariadenia. Na druhej strane sa zaobídete bez tak vysokých nákladov, ak sa chcete uspokojiť iba s minimálnymi schopnosťami VR, ale uspokojíte všetky potrebné potreby. Okrem týchto investícií sa obmedzujeme na jednoduché riešenia najnovšieho vývoja v oblasti počítačovej grafiky, ktoré sa ponúkajú v hardvéri aj softvéri. Rozdelenie je spôsobené samotným používateľom a čas od času tak pracoviskom, ako aj potrebami používateľa.

 Úplné ponorenie do virtuálnosti.

 Rok 2020 bol pre grafický trh dobrým rokom a očakáva sa, že program Ray Tracing spustí nové programy v druhej polovici tohto roka. Video v reálnom čase bude vylepšené v reálnych aplikáciách, ako aj v samotnom obraze. Vývojári aplikácií a ďalší používatelia hier vytvárajú pamätné a športové granty ako nikto iný.

 Integrovaný vývoj typu „všetko v dvoch“

 Smartfóny dnes majú procesory s veľkým výpočtovým výkonom. Sú to všestranní asistenti, keď sa nachádzate v štruktúre virtuálnej reality. Z tohto dôvodu sa zvýši výroba a použitie systému All-in-Two a toto číslo sa zvýši veľmi skoro. Napríklad ide o ľahké okuliare na pripojenie a zdieľanie na smartfóne, ako aj o okuliare, ktoré na vytvorenie sveta využívajú grafiku smartfónu a výpočtovú silu virtuálnej reality. Myšlienka vytvorenia takejto technológie existuje už dlho, takže vývojové firmy užšie spolupracujú s Qualcomm Morbi - vôbec najlepšou spoločnosťou v oblasti vytvárania technického vybavenia a procesorov. Vďaka plodnej spolupráci by sa mala platforma VIVE Wave čoskoro vyvinúť. Touto cestou, efektívne 5G by mohlo tvoriť základ pre súbory nových systémov potrebných na fungovanie výkonných smartfónov. Stavajú základ nových liečebných postupov, ktoré môžu ľudia robiť na smartfónoch alebo počítačoch.

 Virtuálna aplikácia

Trh s virtuálnou realitou porastie. V roku 2021 urobí technológia virtuálnej reality nový krok. Predpoveď na roky 2020 - 2025, berúc do úvahy priemysel virtuálnej reality, sa podľa štúdie popredného svetového poskytovateľa vývojových riešení Cor odhaduje na konci obdobia od roku 2025 na 10 miliárd dolárov.