FacebookMySpace TwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It

K dnešnému dňu vyšlo najavo, že Apple sa naplno venuje vývoju inovatívneho iPadu Pro, ktorý bude mať schopnosť pohodlného bezdrôtového nabíjania. Nový modul gadget je možné zakúpiť už v roku 2022. V rámci prechodu na bezdrôtové nabíjanie vývojári spoločnosti nahradia hliníkové puzdro, ktoré sa predtým používalo pri výrobe modelov, za sklenené. Iba potom budú môcť používatelia iPadu používať bezdrôtové nabíjanie. Spoločnosť navyše vedie štúdiu MagSafe pre iPad Pro. V budúcnosti sa plánuje použitie magnetov na iPade, podobne ako v najnovšej generácii iPhonu, ktoré vám umožnia pripevniť zariadenie na MagSafe.

Tieto magnety budú umiestnené pod sklenenou stenou modulu gadget. Možno bude pripojenie tohto typu nabíjania trvať dlhšie ako pripojenie k internetu. Tento model bude tiež spolupracovať s rozhraním Thunderbolt, aby bolo možné využívať štandardné nabíjanie batérie.

Spoločnosť tiež študuje reverzné bezdrôtové nabíjanie, ktoré vám umožní nabíjať ďalšie zariadenia jednoduchým dotykom na panel iPadu.

Spoločnosť tvrdí, že stále uvažuje o koncepcii systému AirPower, ktorý bol ohlásený pred niekoľkými rokmi, ale nevyšiel. Môže vám umožniť nabíjať niekoľko zariadení naraz na jednom zariadení v podobe minimalistického koberca.

Okrem práce na vyššie uvedených projektoch spoločnosť vyvíja vylepšenia pre iPad mini, ako aj ďalšie ultra nové modely, ktoré prekvapia spotrebiteľov svojimi schopnosťami. Kúpiť sa budú dať tento rok.

Informácie o vzhľade nových zariadení Apple sa začali objavovať najskôr pred jarným oficiálnym oznámením nových produktov spoločnosti. Spoločnosť však v skutočnosti oznámila iba vydanie iPadu Pro 2021 s čipom M1.

Nezabudnite, že iPad mini bol naposledy vylepšený pred 2 rokmi, je pravdepodobné, že spoločnosť vydá vylepšený model tohto gadgetu. Zasvätení hovoria, že bude tenší a produktívnejší a vývojári tiež úplne odstránia tlačidlo „Domov“.